מתמודדים כותבים וממליצים

אנא שלחו לנו החוויות שלכם מההתנסות בתרגול במסגרת "אחד על אחד" לאימייל levyrany@gmail.com, ואנו נשמח להעלות אותם לאתר.


 

 • למדתי תפישת עולם חדשה. הכאן והעכשיו לעומת ה"סיפורים".
  למדתי לשחרר את הסיפורים ולהתמקד בנשימות, זה עזר לי לחוות כניסה לרגיעה, גם ברצף החיים, לא בהקשר של תרגול מדיטציה, וזה נהדר. כי עוזר לי להיפרד ממחשבות לא נעימות וגם עוזר לי להירדם כשיש לי נדודי שינה.

  יעל

 • לקראת סיום הטיפולים שלי הרגשתי שאני יכולה ורוצה לחזור לשבת למדיטציה, היה לי קושי לשבת לבדי בבית וקושי להצטרף לקבוצה דבר שכרוך במאמץ שלא היו לי הכוחות אליו.
  אני מוקירה תודה עמוקה על האפשרות הנדיבה הזו של מדיטציה אחד על אחד, בזכותכם יכולתי לשוב אט אט אל המדיטציה, למצוא מרכז.
  וגם כשהחושים היו חשופים  ואני עייפה וחלשה מכל הטיפולים, יכולתי למצוא מרחב של שקט ועוצמה בתוכי.
  תודה גדולה על המתנה הזו
  באהבה

  ענבר בן ישי

 • התרגול עם המדריכה היה מבחינתי מעין צומת דרכים ומפנה חשיבתי יישומי ותודעתי שהפעים אותי כל פעם מחדש הכרתי אישה מקסימה בעלת יכולת נתינה עצומה שחשפה בפניי עולם נפלא שלימד אותי דרך ותורה שלמה (על קצה המזלג)שהצליחה לגרום לי לשבת אפילו עד 30 דקות תמימות בשקט ברגיעה להשתיק ולו במעט את הסערה שמתחוללת בתוכי ולהיות נוכח כאן ועכשיו.

  רלי וינדמן

 • לפני כחצי שנה גיליתי שחליתי במחלת הסרטן. גילוי המחלה, כך באמצע החיים, היכה בי, בבני משפחתי ובחברי בעוצמה רבה. לאחר התמודדות ראשונית עם הפחד, הכעס והכאב הבנתי שישנם דברים בחיי שאני רוצה וחשוב לי להעצים בחיי כמו משפחה וחברים, וישנם דברים נוספים שחשוב לי ללמוד ולעשות בשביל הנפש, דברים שיעזרו לי להתמודד עם המחלה בפרט והחיים בכלל.
  לשמחתי, שמעתי מחבר על תכנית "אחד על אחד" ועל הפעילות המדהימה שאתם עושים בהתנדבות לתמיכה בחולי סרטן ע"י לימוד ותרגול מדיטציה. לאחר שפניתי קושרתי עם מתנדבת באזור מגורי. במשך מספר חודשים נפגשנו בפגישות שבועיות. במהלך הפגישות למדתי ותרגלתי מדיטציה אך גם שמעתי ולמדתי איך לנשום, להסתכל ולחוות את הרגע, להתמודד עם מה שאני מרגיש פה ועכשיו מבלי לדאוג ולחשוב כל הזמן על מה יהיה בעתיד. מעבר לכל המנחה היוותה עבורי אוזן קשבת ובת שיח מרתקת. המפגשים עזרו לי מאד בהתמודדות הקשה בזמן הטיפולים, ואני בטוח שמה שלמדתי וחוויתי ימשיך לשמש אותי גם בעתיד. אני מודה מקרב לב על הפעילות המבורכת והחשובה, וכמובן למנחה המקסימה. תודה רבה!

  רועי זינגר

ציטוטי השראה: